Vánoční závod 5.12.2010 výsledky
1.cvik- slalom s vejcem na lžíci -nejrychlejší čas ,za každého poraženého soupeře 1.bod |
2.cvik- frisbee hod diskem na cíl 3 pokusy 1 hod 3 body |
3.cvik- agility překážková dráha - nejrychlejší čas ,za každého poraženého soupeře 1.bod |
4.cvik-přivolání ,které rušil čert a láká psi na buřty |
5.cvik-aport ponožky naplněné pekelně vypečenýma buřtama hodnocení od 0-10 body povoleny 3 povely, |
6.cvik- chůze u nohy , pes na předních noháh s navlečenýma ponožkama hodnocení od 0-10 body |
7.cvik – sedni,lehni,vstaň psovod sedí s rukama za zády ,Mikuláš vloží psovodovi mrkev do úst hodnocení od 0-10 body povoleny 3 povely, |
8.cvik- kopaná s Mikulášem, kdo nejrychleji dopraví míč k Mikulášovi, pekelný čert po ukončení změnil vítězný čas na nejpomalejší,v pekle se nesmí tolik snažit,za každého poraženého soupeře 1.bod |
Jméno psovoda |
Pes |
Cvik 1 |
Cvik 2 |
Cvik 3 |
Cvik 4 |
Cvik 5 |
Cvik 6 |
Cvik 7 |
Cvik 8 |
Body |
Místo |
Jana Langhof |
Carra |
13 |
6 |
12 |
10 |
0 |
10 |
10 |
7 |
68 |
1.místo |
Alena Dumková |
Sendy |
12 |
3 |
9 |
10 |
0 |
10 |
8 |
13 |
65 |
2.místo |
Marcela Pluhařová |
Baryk |
6 |
3 |
10 |
0 |
10 |
10 |
10 |
12 |
61 |
3.místo |
Josef Válek |
Agin |
10 |
3 |
8 |
10 |
3 |
10 |
4 |
14 |
60 |
4.místo |
Roman Martynek |
Chuck |
11 |
0 |
11 |
10 |
8 |
10 |
8 |
1 |
59 |
5.místo |
Eva Kryštůfková |
Max |
9 |
0 |
14 |
10 |
2 |
10 |
3 |
10 |
58 |
6.místo |
Simona Šedivá |
Konie |
8 |
0 |
13 |
10 |
0 |
10 |
5 |
11 |
57 |
7.místo |
Olina Vološčuková |
Ludva |
7 |
0 |
7 |
7 |
0 |
10 |
6 |
9 |
46 |
8.místo |
Radka Formanová |
Kuki |
5 |
0 |
5 |
2 |
0 |
10 |
10 |
8 |
40 |
9.místo |
Jana Langhof |
Pepé |
14 |
0 |
6 |
0 |
0 |
10 |
7 |
2 |
39 |
10.místo |
Lenka Kreanová |
Ben |
4 |
0 |
2 |
10 |
0 |
10 |
7 |
3 |
36 |
11.místo |
Martin Plavčko |
Meggie |
3 |
6 |
4 |
0 |
0 |
10 |
3 |
9 |
35 |
12.místo |
Eliška Pluhařová |
Elsa |
2 |
0 |
3 |
9 |
0 |
10 |
3 |
6 |
33 |
13.místo |
Thomas Robert |
Thami |
1 |
3 |
1 |
10 |
0 |
10 |
3 |
4 |
32 |
14.místo |
Nejmladší účastník : Eliška Pluhařová a Elsa
Nejstarší účastník : Josef Válek a Agin
Nejlepší přednes básničky pro Mikuláše a Čerta : Marcela Pluhařová a Baryk
Nejlepší štěně : Radka Formanová a Kuki